Prawo | Do pobrania
Organizacje Pozarządowe
 
 
Organizacje pozarządowe

Organizacje pozarządowe

 
 

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" od 15 lat zajmuje się szeroko rozumianą edukacją ekologiczną, przyrodniczą i obywatelską.
Naszą misją jest stałe zwiększanie stopnia świadomości ekologicznej społeczeństwa poprzez aktywną edukację ekologiczną, realizowaną głównie poprzez warsztaty dla młodzieży, wystawy, szkolenia, wyjazdy terenowe, projekty informacyjne. (więcej)

Stowarzyszenie Zielona Szkoła

Organizacja nasza jest organizacją pozarządową działająca od 1995 roku na terenie kraju a szczególnie na obszarze Łodzi i województwa łódzkiego. Podejmujemy wiele działań i realizujemy projekty związane z edukacją ekologiczną i przyrodniczą dzieci i młodzieży, szkolimy studentów, nauczycieli i edukatorów oraz rozszerzamy świadomość dorosłych grup obywateli. (więcej)

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS powstało w Łodzi, w czerwcu 1999 roku. Od tego czasu pomagamy ludziom w całym województwie łódzkim świadomie działać z pożytkiem dla naszego społeczeństwa. (więcej)

Międzynarodowa sieć ECOCLUBES

Ekokluby to niezależna, demokratyczna organizacja pozarządowa, zrzeszająca w głównej mierze dzieci i młodzież, pracującą wspólnie na rzecz poprawy jakości życia. (więcej)